Dostawa na terenie
Ostrowa Wielkopolskiego,
Kalisza i okolic.


O nas

Jesteśmy firmą, która dba przede wszystkim o klienta i jego potrzeby, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze dania były nie tylko zdrowe, ale rownież smaczne. Gotujemy dla Ciebie i dla Siebie, więc możemy na bieżąco kontrolować jakość posiłków.

Jesteśmy rownież otwarci na sugestie dotyczące naszej diety oraz dostaw posiłków. Nasz zespół posiada duże doświadczenie w tematyce zdrowego żywienia, dlatego nasze menu jest różnorodne i na bieżąco uzupełnianie o nowe ciekawe posiłki. Odchudzamy tradycyjne dania w sposob smaczny i zdrowy. Gotowanie dla Ciebie to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim nasza pasja!

Dlaczego nasze pudełko jest najlepsze?


STAWIAMY NA  JAKOŚĆ ORAZ ESTETYKĘ POSIŁKÓW

Naszym priorytetem jest przygotowywanie posiłków ze świeżych, najwyższej jakości produktów z codziennych dostaw od sprawdzonych dostawców (każdego dnia nasza kuchnia zamawia tylko takie ilości produktów, jakie są niezbędne do przygotowywania diet ).
Nasze posiłki pakowane są w opakowania , które spełniają najwyższe standardy higieny, posiadają atesty jakości i bezpieczeństwa. Gwarantują również najwyższy komfort użytkowania, świeżość posiłków oraz bezpieczeństwo podczas transportu i odgrzewania posiłków.

Właściwa dieta może w znacznym stopniu przeciwdziałać chorobom cywilizacyjnym, wzmocnić organizm i poprawić jego funkcjonowanie.Menu zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze w odpowiednich proporcjach.
Dzięki nam zyskasz zdrowie, świetną sylwetkę oraz zaoszczędzisz czas.

Zamów zestaw  już od 49 zł

© Dieta w pudełku. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt graficzny MyWebby.eu Wykonanie artentic.com